360 TV Canlı Yayın

2019
Ortalama Puan : 4.9
Yorum Yap

360 TV yayın hayatına 2001 yılında başlayarak 7 gün 24 saat yayın yapma algısı ile hareket etmiş ve kanal içeriği itibarı ile son derece kaliteli içerikler sunarak hatırı sayılı bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Skyturk 1 Aralık 2014 tarihinden bu yana el değiştirmiş ve aynı zamanda isim değişikliğine giderek 360 tv adını almıştır. Televizyon kanalı bu tarihten itibaren çok farklı tarzda yayın yapmaya başlamış ve ağırlık olarak Eğlence içeriklerini kullanıcılara sunmaktadır. Ethem Sancak’ın sahibi olduğu tv kanalı ülkemizde hemen hemen tüm digital platformlarda yayın hayatını etkin bir şekilde sürdürmekte ve çok sayıda izleyici ile kendi alanında önemli bir izleyici sayısına hizmet vermektedir. Eğlence kanalı olmasından sonra yayın içeriklerine dünya genelinde izlenen programlar ve ülke kültürünü tanıtan programların de eklenmesi ile birlikte güzel bir harman oluşmuş ve eğlenceli zaman geçirmek isteyenleri de tercih edebileceği bir kanal haline gelmiştir.

Eğlence Denilince Akla Gelen İlk Kanallardan Biri Olmuştur.

360 tv kanalının yayın içeriğine baktığımız zaman eğlenceli programların ilk sıralarda yer bulduğunu görüyoruz. Bunun yanından geçmiş yıllarda ülkemizde yayımlanan TV dizileri ve izlenme rekorları kıran yarışma programlarının da bulunduğunu görmekteyiz. Kanalın ana teması eğlence olduğu için doğal olarak hafta içi ve hafta sonu günlük yayın kuşağı içerisinde tüm gün boyunca eğlenceli içeriklere ulaşabilmek mümkün bu sebeple çok kaliteli bir planlama yapılmış ve yayın yönetmeni de toplumsal eğlence algısına yönelik programlar yayınlamaktadır. Sitemizden 360 tv yi yüksek görüntü kalitesi ile hd olarak takip edebilirsiniz. İyi izlemeler dileriz….

360 TV ile ilgili aranmalar: 360 tv canlı izle, 360 tv hd seyret, 360 tv canlı yayın akışı, telefondan 360 tv donmadan seyret, 360 tv mobil izle, ücretsiz 360 tv izle