Fox Tv Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 3.8
Yorum Yap

Ülkemizde ilk yayın hayatına 24 Şubat 2007 tarihinde başlayan Fox TV, News Corporation şirketinin sahibi Rupert Murdoch tarafından kurulmuş ve Amerikan FOX TV’nin bir kolu olarak ülkemizde yayın yapan bir TV kanalıdır. İhlas Holding tarafından 1993 yılında kurulmuş olan TGRT’nin isim ve yayın haklarını satmasından sonra 2007 senesinde aynı frekans üzerinden yayın yapan TV kanalı tarafsız ve ilkeli yayın desturu ile farklı bir yayın algısını ülkemize taşımıştır. Fox TV’nin merkezi İstanbul Zeytinburnu’nda yer almaktadır. 2013 Senesinde ‘’Ailemizin Ekranı ‘’sloganı ile daha çok izlenme alacakları bir sürece girmişlerdir. Halen ülkemizde faaliyet gösteren TV kanalı önemli bir kesim tarafından takip edilmektedir.

Fox Sabah Haberleri ile Ana Haber Bülteni Reyting Rekorları Kırıyor.

Fox TV’yi belki de en farklı kılan taraflardan biri hiç kuşkusuz Fatih Potakal ile Fox Ana Haberdir. Bunun yanında Sabah İsmail Küçükkaya ile Çalar saatte en çok izlenen haber programlarından biridir. Ülkemizde tarafsız ve ilkeli haberciliği en güzel örnekleri ile sunan TV kanalı zaman zaman belli kesimlerce eleştirilmiş olsa da çizgisini bozmadan yoluna devam etmektedir.

FOX TV Dizleri En Çok İzlenenler Arasında!

Fox TV ekranlarında yayınlanan diziler sıradan dizilere göre daha gerçekçi ve günlük yaşamı yansıtması dolayısıyla izlenme oranı en yüksek diziler arasında yer almaktadır. Haftalık periyotta yayınlanan dizilerin dışında her gün yeni bölümü ile yayınlanan dizileri de öğlen kuşağında çok izlenmekte ve tercih edilmektedir. Zuhal Topal’la Yemekte programı da yine öğlen kuşağında en çok izlenen programlar içerisinde yer almaktadır. Sizler de bu güzel Tv kanalını hd görüntü kalitesi ile donmadan izleyebilirsiniz.

Fox TV İle ilgili yapılan aramalar: Fox TV donmadan İzle, Fox TV yayın akışı, Fox tv canlı seyret, mobil fox tv izle, ücretsiz fox tv seyret, bedava fox tv hd izle, telefondan canlı fox tv seyret