Kanal B Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 4.0
Yorum Yap

1998 yılından bu yana yayın hayatına başlamış olan ve Başkent Üniversitesi temelli bir yayın içeriği ile hayatımıza giren sonrasında Haber ve bilgi portalı olarak son derece geniş bir kitle tarafından takip edilmeye başlayan Kanal B günümüzde çok farklı digital platformlar aracılığı ile izlenebilmektedir. Kanalın yönetimi aslında içerik olarak eğitim temelini ön plana almışlardır. Zira baktığımız zaman Neden Kalan B seçilmelidir sorusuna kendileri şu şekilde cevap vermiştir.

Yaparak yaşayarak öğrenmek eğitimin sosyal boyutunu gözler önüne sermektedir. Yani bir insan bir şeyi yaparak yaşayarak uygulaması öğrenmeyi daha kalıcı hale getirecektir. Bu yönü ile Kanal B Eğitim, haber ve bilgi portalı olarak öğrencilerin görebileceği, uygulayabileceği ve yaşamına değer katabilecek programlardan yola çıkarak kaliteli bir içerik sunmaktadır.

Kanal B Neden Kuruldu?

Kanal B, Radyo Başkent ve Başkent Haber Ajansı'nın, eğitim anlayışımızın bir uygulaması olarak doğmuş olması yönüylr örgün eğitimle sınırlı basit bir işlev olarak görülmemelidir. Bu medya kurumları da bütün televizyon kanalları, bütün radyolar, bütün haber ajansları ile temelde aynı ilkelere bağlıdır ve hep birlikte benzer ilkeleri yerine getirmektedirler.  Kanal B anlayıcına göre, bu evrensel bir işlem olarak değerlendirilmelidir. Dahası, bu işlevi üniversiteye yakışır yaratıcı bir anlayışla sürdürmek, kurduğumuz bu kurumların varlık nedeni olarak gösterilebilir. Çağımız öğrenme çağı olduğu için Kanal B yönetimi çeşitli bilgi öğrenme araçları üzerinden kesintisiz bir şekilde ayın hizmeti vererek daha çok kişiye ulaşmayı değerlendirmektedir. Sizler de sitemiz üzerinden bu kaliteli Kanalı donmadan ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. İyi izlemeler.

Kanal B ile ilgili Aramalar: Kanal B hd izle, kanal b canlı seyret, kanal b canlı yayın akışı, telefondan kanal b seyret, mobil kanal b izle, ücretsiz donmadan kanal b seyret,