Kon TV Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 3.2
Yorum Yap

10 Haziran 1992 senesinde kurularak yayın hayatına aktif bir şekilde başlayan Kon TV ülkemizde bölgesel anlamda yayın yapan ilk kanal olma özelliğine sahiptir. İç Anadolu bölgesinde ilk bölgesel yayın yaptıktan sonra kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayan kanal ülkemiz genelinde yayın hayatına başlamıştır. Zaman içerisinde Ulusal bir kanal hüviyeti kazanmış olan Kon TV günümüzde Dünyaya açılarak bu yönü ile çok farklı bir konuma erişmiştir. Günümüzde digital platformların hemen hemen tamamında yer alarak dünyaya açılan Kon TV kaliteli yayın algısından hiçbir şekilde ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Anadolu Medya Grubu içerisinde en önemli oluşum

Kontv, Anadolu Medya grubu içerisinde yer almaktadır. Bu grup içerisinde Yeni Konya Gazetesi, Konyafm, Konhaber.com,kanalon.tv, belge.com.tr, anmeg.com ve Mirajans’ta bulunmaktadır. Kanal ulusal bazda yayın yapmaya başladığından bu yana genel içerikli bir kanal hüviyetine sahip olmasının yanında genel manada baktığımız zaman bölgesel haberler ağırlıkta olmaktadır. Ancak yine de ülke gündemini yakından takip edilmesi adına ajanslar tarafından en sıcak bilgiler ve haberler kanalın içerilerde yer almaktadır.

Ülkemizde yerel, bölgesel ve sonrasında ulusal anlamda yayın yapan ilk kanal olma özelliği kanalın tecrübelerini geliştirmiş ve uzun yıllardır sektörde bulunması yayıncılık ilkeleri anlamında de önemli deneyimler kazandırmıştır. Bu yönü ile her geçen gün Kon TV izleyici kitlesinin önemli derecede artma gösterdiğini söylemek mümkündür. Sizler de sitemiz üzerinden Kon TV’yi ücretsiz donmadan hd görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kon TV İle ilgili aramalar: Kon TV HD izle, Kon TV canlı seyret, Kon TV canlı yayın akışı, Ücretsiz kon tv hd seyret, telefondan kon tv canlı yayın izle, mobil kon tv bedava seyret,