NTV Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 3.0
Yorum Yap

Günümüzde en çok izlenen haber kanalları içerisinde ilk sıralarda kendine yer bulmuş olan NTV, ülkemizde kurulan ilk haber kanalı olma özelliğine de sahiptir. 1996 senesinde Cavit Çağlar tarafından temelleri atılan NTV ülkemizde kategoriye yönelik kanal akımı başlatan kanal özelliğine sahiptir. 1999 yılında Doğuş yayın grubu bünyesine katılmakla birlikte habercilik ilkesinde bir değişime gitmemiştir. Aynı kadro ile yoluna devam etmiştir. 2004 senesinde Avrupa’da da yayın hayatına başlayan NTV geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

NTV’den sonra haber kanalları, spor kanalları gibi belli kategorilerde kanallar yaygınlaşmaya başlamıştır. NTV yayın anlayışı gereği tarafsızlık ilkesine uygun olarak hareket etmekle birlikte çok farklı siyasi görüşlere de bültenlerinde yer vererek ülke geneline hitap eden bir yapıya sahiptir. Bu yönü ile tarafsızlık ilkesi öncülüğünde günümüze kadar 800’e yakın ödül almayı başarmıştır.

Tarafsız Haberciliği ve Tartışma Programları Büyük Beğeni Topladı.

Tarafsız habercilik ilkesine uygun hareket etmesi ve tartışma programlarında alanında uzman kişilerin ülke gündemi hakkında farklı görüşleri beğeni toplamayı başarmıştır. Özellikle gece kuşağında ilerleyen saatlere kadar süren tartışma programları ile ülkenin gündemine yönelik değerlendirmeler NTV’yi diğer kanallardan farklı bir özelliğe büründürmüştür.

%100 Futbol Artık NTV’de

Uzun yıllardan bu yana ülkemizde futbol programları içerisinde en çok izlenen programlardan biri olan ve yorumculuğunu Rıdvan Dilmen’in yaptığı %100 futbol NTV’nin mihenk taşlarından biri olmuştur. NTV spor ile aynı anda NTV’de de yayınlanan program NTV Spor’un kapanmasından sonra sadece NTV de yayınlanmaya başlamıştır. Süper lig maçlarının devre aralarında ve maç sonlarında Rıdvan Dilmen tarafından yapılan değerlendirmeler büyük beğeni topluyor. Sitemiz üzerinden hd görüntü kalitesiyle donmadan NTV’yi izleyebilirsiniz.

NTV ile ilgii yapılan aranmalar: Mobil NTV hd izle, NTV canlı seyret, NTV yayın akışı, donmadan ntv izle, ücretsiz canlı ntv seyret, telefondan ntv hd izle, ntv canlı yayın bedava seyret