Show TV Canlı izle

2019
Ortalama Puan : 4.2
Yorum Yap

Ülkemizin 2. Özel tv kanalı konumunda Bulunan Show TV 1991 yılında kurularak faaliyetlerine o kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kanalın kurulması aşamasında Erol Aksoy, Dinç Bilgin ve Haldun Simavi öncülük etmiş ve yatırımlarını yapmışlardır. Fransa’da temeli atılan Show TV tam olarak 1992 senesinde ulusal yayın ağı içerisine girmiştir. Bir Başka Alem sloganı ile sektöre giriş yapan Show TV bazı programları ile adeta zihinlerimize kazınmıştır. Ana Haber bülteni, tartışma programları, siyasi analizleri ile önemli bir izleyici kitlesine sahip olmayı başarmıştır. Türk televizyonlarında farklı yayın ve program seçenekleri ile bu konuda öncülük etmeyi başaran Show TV dünyadaki genelindeki Televizyon algısını sürekli güncelleyerek izleyici ihtiyaçlarını ön plana alarak yoluna devam etmiştir.  

Show TV 90’lı Yıllara Damgasını Vurdu! 2000 Başlarında Zirve Yaptı!

90’lı yılların ortalarına gelindiğinde özellikle Arena, Reha Muhtar ile Show Haber, Saadettin Teksoy İle gibi programları izlenme rekorları kırmıştır. Bu programların olduğu dönemlerde kalan popülaritesini gittikçe arttırmıştır. Sonraki yıllarda da dizileri ile büyük sükse yaratmayı başarmış önemli sayıda izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2000’li yıllara gelindiğinde ise bir birinden kaliteli dizi yapımları ile izleyicilerini buluşturmuştur. Ülkemizde derin devlet konusunu ele alan Kurtlar Vadisi isimli dizi uzun yıllar Show TV’de yayınlanmış reyting rekorları kırmış ve adeta bu kanal ile özdeşleşmiştir.

Gece Kuşağı ve Magazin Programları Çok İzlendi.

Gece kuşağı ve magazin programları Show TV’yi diğer kanallarından ayıran en önemli farklılıklardandır. Kırmızı nokta, tuttu furitti gibi programları ülkemizde ilk kez yayınlayan kanal olma özelliğine sahip olmakla birlikte Hafta sonu sabah ve akşam cemiyet hayatını gözler önüne seren Magazin programlarından Televole de Show TV’nin izlenmesini ve sevilmesini sağlamıştır. Her ne kadar el değiştirmiş olsa da kurulduğu dönemlerden bu zamana kadar çizgisinden çıkmayan kanallarımızdan biridir.

Show TV ile İlgili Yapılan Aranmalar: Show tv canlı izle, Show tv ücretsiz seyret, donmadan bedava Show tv izle, Show tv yayın akışı, mobil Show tv seyret, telefondan online Show tv izle