TV8 Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 3.8
Yorum Yap

Ülkemizde ulusal bazda yayın yapan kanallar içerisinde önemli bir yere sahip olan ve özellikle 2013 yılından sonra popülaritesini daha fazla arttıran TV8 ülkemizde ilk olarak 1999 yılında yayın hayatına başlamıştır. O dönem MNG holding  yönetim kurulu başkanı Mehmet Nazif Günal’ın öncülük ettiği TV kanalı hayatımıza girmiştir. İlk zamanlarda diğer ulusal kanallar kadar izleyici kitlesine sahip olmada da hatırı sayılır izleyici kitlesine sahip ulusal kanallardan biriydi.

2013 Yılında Acun Ilıcalı İle Kanal Cehresini Değiştirdi.

TV8 kanalı 1999 senesinde kurulan köklü bir kanalımız olmasına rağmen hiçbir zaman Show TV, Kanal D, ATV gibi çok izlenen kanallar içerisinde yer almayı başaramamıştır. Ancak MNG Grup tarafından satışa çıkarılması ve Acun Ilıcalı tarafından 2013 senesinde isim hakkının alınması ile birlikte kanalı adeta çehresi değişti ve reyting rekoru kıran programları ile bambaşka bir yayın hayatına giriş yapmıştır.  

O Ses Türkiye, Survivor Fark Yaratıyor!

Acun tarafından ülkemize getirilen en önemli televizyon projeler arasında yer alan O Ses Türkiye ve Survivor izlenme rekorları kırarak listelerde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Yıllarca TV sektöründe çeşitli kademelerde çalışarak büyük tecrübeler kazanan ve dünyada televizyonculuk ile ilgili yenilikleri takip eden Acun Ilıcalı ülkemizde prim yapabilecek programların isim haklarını alarak birkaç değişiklik ile TV8’de uygulamaktadır. Şuana kadar yapmış olduğu projelerin tamamına yakını tutmuş ve kanal  artık ülkemizde en çok izlenen kanallar içerisinde kendine yer bulmuştur.

Yarışma, Eğlence, Magazin ve Daha Fazlası.

Acun TV8’i aldığında kanalında sadece eğlenceye yer vereceğini ve TV severlerin eğlence mekanı olacağını söylemiştir. Bu anlamda ana haber bülteni dahil olmak üzere haber içeriği olan tüm programları yayından kaldırarak, Yarışma, magazin, eğlence, spor içeriklerine ağırlık vermiştir. Acun Ilıcalı ilk günkü heyecan ile işine dört elle sarılırken yeni projeler için çalışmalarını devam ettirmektedir.

TV8 İle ilgili yapılan aramalar: TV8 hd izle, bedava tv8 seyret, tv8 canlı izle, tv8 yayın akışında neler var, tv8 mobil seyret, telefondan tv8 izle, ücretsiz tv8 donmadan izle,